EU
Vyšehrad 2000 a.s. - růst zaměstnanců

Jsme zapojeni do výzvy 03_23_047 "PODNIKOVÉ VZDĚLÁVÁNÍ (1)", která je spolufinancována Evropskou unií.

Číst více

Gastronomické a cateringové služby

Spokojenost klienta. To je filozofie naší firmy již od jejího založení. Individuální přístup, prvotřídní služby a profesionální zázemí, to jsou nástroje, se kterými se nám na trhu a u našich zákazníků dlouhodobě daří nabízet naše služby na světové úrovni. Vyšehrad 2000 Group se řídí profesionálním kodexem, který klade maximální důraz na dodržování veškerých hygienických norem, zásad a pravidel, které jsou tolik důležité pro stoprocentně odvedené služby, které nabízíme. Na jejich konci stojí to, co na začátku. Vaše spokojenost.

velké cateringové akce

Catering

Na poli cateringu patříme mezi nejaktivnější, ale i nejzkušenější společnosti na českém trhu. Připravujeme pro vás vše, co je třeba pro dokonalou party, večírek, obchodní recepci, raut, či galavečeři. Dlouhodobě a pravidelně zajišťujeme náročné gastronomické a doprovodné služby pro oficiální státní návštěvy, nebo významné tuzemské a zahraniční společnosti.

Gastronomie

Gastronomie

Zajišťujeme provoz světoznámé secesní Kavárny v Obecním domě. Staráme se o Malostranskou besedu (restaurace, kavárna, pivnice). Provozujeme multifunkční areál Botanika (restaurace, hotel, golfové hřiště). Mimo kulinářských zážitků a profesionální obsluhy nabízíme také působivou atmosféru všech našich provozoven.

Areál Botanika

Areál Botanika

Gastronomie, která čerpá inspiraci v přírodě. Užijte si vytříbených pokrmů místní restaurace, společně s aktivním odpočinkem v multifunkčním areálu.

Více o nás


Nezmeškejte žádnou naší akci

Slibujeme vám, že vaši e-mailovou schránku nebudeme navštěvovat příliš často.

/ ( mm / dd )

Děkujeme za Vaši zprávu, brzy Vás budeme kontaktovat.