Otevření nové Restaurace Obecní dům

Je nám velkou ctí oznámit, že v pondělí 27.7. jsme otevřeli zkušební provoz Restaurace Obecní dům. Můžeme Vás ujistit, že do Obecního domu se po dlouhých letech vrací špičková česká kuchyně s prvotřídními surovinami v původních recepturách a skvěle ošetřené plzeňské pivo. Naším dlouhodobým záměrem je vrátit do Obecního domu českou klientelu. Zejména Pražany, pro které byl ostatně Obecní dům před více než sto lety vymyšlen, postaven a provozován. Dnes je po právu národní kulturní památkou, ale zároveň palácem, který i dnes žije plným životem tak, jak si jej představovali naši předkové na počátku dvacátého století. V noblese a kvalitě naší první republiky. Budeme se moc těšit na vaši návštěvu.

Gastronomické a cateringové služby

Spokojenost klienta. To je filozofie naší firmy již od jejího založení. Individuální přístup, prvotřídní služby a profesionální zázemí, to jsou nástroje, se kterými se nám na trhu a u našich zákazníků dlouhodobě daří nabízet naše služby na světové úrovni. Vyšehrad 2000 Group se řídí profesionálním kodexem, který klade maximální důraz na dodržování veškerých hygienických norem, zásad a pravidel, které jsou tolik důležité pro stoprocentně odvedené služby, které nabízíme. Na jejich konci stojí to, co na začátku. Vaše spokojenost.

velké cateringové akce

Catering

Na poli cateringu patříme mezi nejaktivnější, ale i nejzkušenější společnosti na českém trhu. Připravujeme pro vás vše, co je třeba pro dokonalou party, večírek, obchodní recepci, raut, či galavečeři. Dlouhodobě a pravidelně zajišťujeme náročné gastronomické a doprovodné služby pro oficiální státní návštěvy, nebo významné tuzemské a zahraniční společnosti.

Gastronomie

Gastronomie

Zajišťujeme provoz světoznámé secesní Kavárny v Obecním domě. Staráme se o Malostranskou besedu (restaurace, kavárna, pivnice). Provozujeme multifunkční areál Botanika (restaurace, hotel, golfové hřiště). Mimo kulinářských zážitků a profesionální obsluhy nabízíme také působivou atmosféru všech našich provozoven.

Areál Botanika

Areál Botanika

Gastronomie, která čerpá inspiraci v přírodě. Užijte si vytříbených pokrmů místní restaurace, společně s aktivním odpočinkem v multifunkčním areálu.

Více o nás

Děkujeme za Vaši zprávu, brzy Vás budeme kontaktovat.