Gastronomie, gastronomické služby

Objev nového jídla znamená pro štěstí člověka víc než objev hvězdy.

Anthelme Brillant – Savarin

Gastronomie – to je mnohem více, než jen chutné jídlo. Je to umění, které potěší všechny lidské smysly a vytvoří nezapomenutelný zážitek.  Provozovny skupiny Vyšehrad 2000 Group jsou pro svou gastronomii na trhu vyhlášené.


Kavárna Obecní dům

Náměstí Republiky 5
110 00 Praha 1

Posezení v působivém secesním prostředí jedné z ikonických kaváren v Praze. Vhodné pro romantickou snídani, odpolední kávu nebo originální večeři. Toto jedinečné místo nenajdete nikde jinde, než v samém srdci hlavního města.

Více

Malostranská beseda

Malostranské náměstí 35/21
118 00 Praha 1

Malostranská beseda – další legendární místo v Praze. Nabídne vám tradiční a někdy až skoro zapomenutou českou kuchyni a vynikající tankové pivo. Restaurace a pivnice Malostranská beseda je stylizována v konceptu Pilsner Urquell Original Restaurant (PUOR). V místní kavárně naleznete širokou nabídku snídaňových menu, skvělé dezerty anebo kávové speciality. 

Více

Café Rožmberský palác

Jiřská 2
119 00 Praha 1 - Hrad

Nové Café Rožmberský palác našlo své místo v přízemí paláce a je spojeno s malou předzahrádkou. Jeho moderní architektonický design respektuje historii a zároveň nabízí příjemné posezení u šálku vynikající kávy Omnium.

Nově zrekonstruované prostory nabízejí kromě příjemného posezení také možnosti pronájmu dalších exkluzivních prostor na pražských Hradčanech.

Více

Kontakty

Kontaktní formulář