Areál Botanika

Gastronomickým zážitkům, relaxaci a sportování se můžete věnovat ve fantastickém Areálu Botanika v Horním Bezděkově u Unhoště. Ubytovací nabídka areálu zahrnuje 100 lůžek ve čtyřhvězdičkových pokojích či apartmá, ve třech samostatných objektech. Tento multifunkční komplex s bohatým sportovním zázemím je citlivě zasazen v jedinečném prostředí křivoklátských lesů nedaleko hlavního města Prahy. 

Horní Bezděkov 154
273 51 UnhošťKapacita restaurace:

Celkem: 145 míst
Bar: 15 míst
Salonek: 10 míst
Zahradní posezení: 40 míst
Restaurace: 80 míst

Služby

Areál Botanika na Křivoklátsku je ideálním místem k pořádání společenských akcí, svateb, večírků, podnikových setkání, zahradních slavností nebo prezentací firem. Nádherné prostředí a fantastické zázemí společně s místní gastronomií v naší péči ručí za vaší spokojenost. 

Pergola

Dominantou areálu Botanika je půvabný a zastřešený letní altán se zahradním krbem a udírnou. Jeho kapacita je 100 míst k sezení. 

Lázně

Součástí komplexu Botanika jsou také lázně, kde naleznete venkovní bazén a saunu. Na přání nebo dle požadavku zajistíme našim hostům například masáže, manikúru či pedikúru a další kosmetické, či relaxační služby.

Školící centrum

V areálu se nachází školící centrum s kapacitou 70 míst. Na místě je k dispozici flipchart, projekční plátno, dataprojektor, ozvučení, DVD/data přehrávač, samozřejmostí je internetové připojení. Součástí je také vlastní sociální zařízení. Kromě jiného školící centrum disponuje možností zatemnění, a nabízí možnost vést školení v individuálních místnostech dle potřeby, zařazení, či kvalifikace.

Ubytování

Kapacita ubytování čítá 81 lůžek ve dvou samostatných objektech.

Golf Hotel ****
nabízí 16 pokojů a 2 apartmá.

Hotel Botanika ****
nabízí 13 pokojů.

Kontakty

Kontaktní formulář